22xx 22xx Serverler | 22xx Server Nedir | Server Tanitim

kocuce

Administrator
Yönetici
#1
Pvp Knight Online Server Tanitim
22xx Server Nedir ?
24xx Serverler Pvp Knight Online Server Olmak Üzere Pvp Server Sahiplerini Kısa Adlandırdiklari Olaylardan Birisidir Sebebi ise Diģer pvp Server'lerden Farki olan 22xx Server Oyunun Yapısı Genelde v1299 Üzeri Olan Versiyonlardan Oluşmadır , Bir dığer Sebeb ise "22xx" Kelimesinin Sebebi, Gerçek Usko Olan Knight Online 'ye Benzemesidir vede Farm , PK , Homeko , Ardream , Gibi Oyun Türlerine Hitab Eder.... ko cüce
 
Son düzenleme:
#2
LogosWar | En Çok Userli Usko Tarzı Pvp Server

Merhaba bir çok kişi benim gibi yıllardır ilk günkü gibi heycanla oynanan KO nun sıkı takipçisidir. Bir çok kişi severek oynasa da bazen kalitesiz kapanan hile dolu serverlerde vakit kaybı yaşamıştır. Ama artık vakit kaybı yaşamıcağım bir server keşfettim kalitesi, <strong>user</strong> sayısı, yönetimi ve daha bir çok özelliğiyle dikkatimi çeken ve ko cuce de bulup oynamaya başladığım serveri sizlerle paylaşacağım. Öncelikle serverde hile yok bug yok yönetim kadrosu 7-24 online olduğu için en ufak bir bug hile v.b durumda anti chati hemen güncelliyorlar böylece emek kaybı olmuyor. Ayrıca oyun esnasında hoşuma giden diğer bi yanıda tam 2 haftadır 1 kere bile oyunda lag yaşamadım sunucuları ve verdikleri hizmet çok iyi.

Knight online pvp serverler arasında kısa zaman yükselen LogosWar user sayısıda baya yüksek oyundan keyif alacak derecede fazla :) bazen 1 pt ile peşimizden ırk koşturduğumuz çok oldu bu usko tarzı pk server de. Ayrıca gün içinde herşey düzen içinde event saatleri filan sürekli oyunu aktif tutuyor. Ayrıca serverde diğer serverler gibi edit satışı yok. Sadece usko da olan scler var onlarıda kredi kartıyla veya havaleyle çok rahat bir şekilde temin edebiliyorsunuz. Ayrıca oyunun panelinde 7-24 hizmet veren canlı destek hattı mevcut istediğim zaman iletişime geçiyorum. Bütün joblar eşit ben genelde warrior ve asas oynadım ama diğer tüm joblarla vs attım el beceresi olan ve playerliği olan herkes serverde tüm jobları kesebilir. He bu arada unutmadan oyundan bir kaç kare fotoğraf paylaşıyım sizlerle..


Şimdi birazda oyunun özeliklerinden bahsedeyim sizlere.

Açtığınız Joba Göre Verilen Başlangıç İtemleri.
+8 Weapon
+9 Chitin Arrmor
+0 Genel Takılar
+0 Iron Set
Bu Eşyalarla Oyuna başlıyorsunuz. Sonrasında pk attıkca charınıza Her Killde 1.5 milyon Noah Gelecektir. Her 5 Killde 1 Adet Silvery Gem (Gümüş) Kazanırsınız.

Silver Gemden +5 Uniq Eşyalar ve +0 Master Takıları
Takı Upgrade Scroll, Rebirth Upgrade Scroll Gibi itemler düşmektedir.

Yani oyun sizlere Pk Atarak Zamanla İlerleyip Upgrade Yapma İmkanı sunuyor.

Ayrıca CZ'de Bosslardan Çeşitli Takılar itemler Düşmekte. Eventlerden Fragment Of Avarice ile Mavi Kutu Tarzida Ödüller Kazanırsınız. Bunlarıda Kırarak Çeşitli Eşyalar itemler Elde Edersiniz.

Ben Keyif Alacagınıza %100 Eminim Gelelim Bu Güzel Serverin Giriş Bilgilerine Altta sizlerle paylaşıyorum oyunda görüşmek dileklerimle :)
IP: login.logoswar.com
Panel: Knight online 83 pk server
Serverin Eğlenceli Tanıtım Videosu
 
Üst